Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
_blank

Ogłoszenie 
Ważne

REGULAMIN MLK

Poprzedni temat :: Następny temat
Wmpdarkwolf
Autor Wiadomość
Zarząd_MLK

Wysłany: 2015-02-14, 09:49   Wmpdarkwolf

Kara dla: Wmpdarkwolf
Za: Granie całego meczu na stole o niewłaściwie ustawionych parametrach / stół publiczny/
podczas meczu 1/2 finału dnia 13.02.2015 r pomiędzy klanem WMP-KMT co skutkuje złamanie §4 pkt.4.3 Regulaminu MLK
Kara: Zakaz gry w następnej kolejce.

_Kaasienkaa_

Wysłany: 2015-02-14, 11:59   

Słucham? Stół był cały czas publiczny! Tylko i wyłączenie Blue nie mógł wejść na stół, całe KMT weszło i nie miało z tym problemy a my mamy przez to cierpieć?!

Fantastico 

Wysłany: 2015-02-14, 13:37   

Otrzymałaś kilka screnów na których Rafał siedzi na prywatnym stole :roll:

Vianka 

Wysłany: 2015-02-14, 15:12   

Kasiu, dostaliście informacje, że Blue nie może wejść na stół. Totalna ignorancja (wystarczyło użyć opcji ZAPROŚ) to woleliscie walkowera za tą partię. Więc udokumentowane dlaczego nie mógł wejść. Byłaby dobra wola z waszej strony, to ani jeden screen by wysłany nie został.

Hazard
ShowUp

Wysłany: 2015-02-16, 10:44   

;]

_Kaasienkaa_

Wysłany: 2015-03-03, 14:44   

Używaliśmy opcji zaproś i jakoś dziwnym trafem tylko on nie mógł wejść, ale szkoda gadać, totalna ignorancja ze strony KMT i zarządu np. Twojej Vianne bo było do Ciebie pisane. ;)

Vianka 

Wysłany: 2015-04-03, 07:18   

Przepraszam Kasiu, ale nie siedziałam podczas tego meczu cały czas na kompie. Skończyłam swoje partie i poszłam. Fakt zobaczyłam, że świeci się czerwono wiadomość, ale byłam zbyt zajęta by odczytać ;) odebrałam dopiero później. Nie byłam osobą odpowiedzialną za MLK, więc nie do mnie takie sprawy :P Gdybyście jednak użyli opcji zaproś to nie byłoby bat i partia by się odbyła.... na zaproszenie zawsze jest możliwość odpowiedzieć. No, ale podziękowałaś za mecz biorąc walkowera w tej partii ;) więc cóż....

Odpowiedz do tematu