Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
_blank

Ogłoszenie 
Ważne

REGULAMIN MLK

Poprzedni temat :: Następny temat
Vianneczka Kochana Moderatoreczka
Autor Wiadomość
Pyskaty

Wysłany: 2013-09-27, 22:57   Vianneczka Kochana Moderatoreczka

No piękne zachowanie, nic tylko bić brawa. Otóż dla niezorientowanych. Meg zwróciła uwagę w temacie V kolejki grupy C na to iż Viannka nie potrafi sama wpisać terminu po swojemu, tylko używa do tego swojej władzy i bezczelnie kopiuje już gotowe wpisy, aby się nie męczyć zmieniając tylko klany, datę i pokój. Czym chcialaś w tym momencie zabłysnąc po przez usunięcie znaczącej uwagi na Twój temat? Ty jesteś bez kitu jakaś chora czy co? Myślisz, że masz rangę taka i taką i pozwala Ci to na takie akcje?Bałaś się, że jakieś Twoje przydupasy to zobaczą i sie od Ciebie odwrócą, przez co nie będziesz mogła miec nad nimi kontroli? Usuń i to, ale tym razem screen zrobiony i będzie to dodawane do skutku. Przeciez jesteś takim specem od "inernetów", a tak łatwego posta z terminem sama nie potrafisz stworzyc, tylko kopiujesz. Ave i po raz drugi klaniam się nisko po same p...astwisko.

tuska

Wysłany: 2013-09-27, 23:01   

Zeby jeszcze admineczka... moderator! :D
Wszystko wszystkim ale zeby kasowac? A jak nie pasował Ci 'spam' pod wynikami wystarczylo przeniesc.

Pyskaty

Wysłany: 2013-09-27, 23:06   

Może być i nawet Janem III Sobieskim, nadużyła swojej władzy której jak sama mówisz ma niewiele :) Zero szacunku, 100% pogardy. Już był spokój, ale znów musiała coś zrobić, ach te rączki tak świerzbią i świerzbią... może masz świerzba? To do lekarza, a nie się panoszysz Vanienko :*

W

Wysłany: 2013-09-27, 23:07   

Znów jakaś paranoja, kasowanie wpisów.. może za chwilę konta polecą? A moment. Przecież to nie Ty na pewno. Brat, kuzyn, sąsiad.. może pies albo kot. Nie interesuje mnie jaki tam macie do siebie problem i dlaczego ten post usunęłaś. Kasowanie postów nie powinno mieć miejsca. Ja wiem że nasze Państwo tylko z nazwy jest demokratyczne a wolność słowa to jawna kpina, ale bez przesady. Naprawdę? Kasowanie posta bo się nie spodobał? Dość haniebne zachowanie ;)

W

Wysłany: 2013-09-27, 23:10   

PS Może ktoś mi zmienić "w" na "W"? Nie wcisnął mi się shift a z tego co widzę nie mogę sam zmienić nicka. Z góry dzięki

Pyskaty

Wysłany: 2013-09-27, 23:15   

Poprośc bezpośrednio kogoś kompetentnego bo jeszcze "W" zniknie i będziesz w czapce niewidce :D

Meg 

Wysłany: 2013-09-28, 08:59   

:shock:
Wielka szkoda, że nie zrobiłam screena z postem, który tu wpisałam wczoraj. Spoko, teraz będę pamiętać, żeby za każdym razem dokumentować swoje wpisy. :D
Mogłabym napisać to wszystko drugi raz, ale nie chce mi się już produkować, bo może i to też zniknie?
Nie chciałam robić z tego wszystkiego nie wiadomo jak wielkiej afery, napisałam jeden post z prośbą. Nie wiem po co to usuwałaś, naprawdę.

Aaa... I ustawcie sobie tak, żeby ludzie dostawali na maila informację, że jakiś ich wpis został usunięty. :D Na innych forach takie rzeczy są.

Fantastico 

Wysłany: 2013-09-28, 09:01   

Sorry ale jestem w szoku :? Nie wiem co napisać, - żadnego wpisu Meg nie widziałam z prostej przyczyny graliśmy MLCH z Crime i nie zaglądałam na forum więc nie mogę się odnieść do Waszego zarzutu. Z Marcinem wyjaśnimy okoliczności ale ze swej strony mogę powiedzieć na chwilę obecną , że jest mi przykro , bo przyznaję, że chyba w jakiś sposób ja sama przyczyniłam się do kopiowania wpisów zwłaszcza tych najładniejszych. Bardzo spodobał mi sie ostatni wpis/ wynik meczu / na forum MLCH dokonany przez lidera Sonsiady [ Szczekovsky] i napisałam o nagrodzeniu w jakiś sposób takich osób z inicjatywą :D. No cóż jeżeli to miało wpływ na zaistniałe okoliczności to przepraszam :oops:

Meg 

Wysłany: 2013-09-28, 09:17   

Fantastico napisał/a:
graliśmy MLCH z Crime

Przypadek? :roll:
Nie no, żartuję sobie. :D

A tak poważnie, to nie mam powodów, by tutaj ściemniać. Wystarczająco dużo osób widziało mój wpis, bo napisałam to około 21:30. Post zniknął mniej więcej o 22:40... Przykre, że tak postąpiła osoba sprawująca jakąś funkcję na tym forum.

Pyskaty

Wysłany: 2013-09-28, 09:19   

No nie dziwne, że sie ździwiłaś skoro graliście z nimi i ona to wykorzystała by nikt nie zdołał zobaczyć jaka to jest upośledzona umysłowo(sorry, ale inaczej nie można tego nazwać, bo z wcześniejszych akcji widać nie nabrała nawet pokory). No cóz tak jak Meg napisała, każdy post trzeba screenować bo dziwnym trafem zniknie. Teraz pewnie nawet się nie ustosunkuje, taka odważna a co do czego dojdzie to się kitra. Do syfu pierwsza, eh dobra szkoda klawy.

Vianka 

Wysłany: 2013-09-28, 09:44   

czas chyba na moją wypowiedź:

Wczoraj na forum MLK byłam rano uzupełnic tabele grup A, B, D oraz później ok 22:15 aby skopiowac wyniki jednego meczu (umiesciłam je na forum MLK, a zapomniałam wklepać u siebie), nie usuwałam żadnych wpisów, bo mi One lekko mówić wiszą.

Prosiłabym Anię (Fantastico) lub Marcina (Rokujacego) o sprawdzenie logów czynności z panelu admina z dnia wczorajszego (oraz innych w sumie też) czy były wykonywane z mojego konta jakiekolwiek działania Usuń :)

jeżelli nie (tym bardziej wczoraj), to cóż :P ale napewno nie byłam to ja... . A tak się składa, ze również wczoraj byłam na MLCH i obserwowałam każdą niemal partię siedząc na stołach (mimo, że nie grałam) - ono było wazniesze niż Wasze [ciach] na forum :)

Władza ? jaka władza ? opcji cytuj może użyć kazdy, niezależnie od uprawnień na forum. Ale tu Was zaskoczę, takiej opcji również nie używałam :P

Pyskaty

Wysłany: 2013-09-28, 09:51   

Tak sprawdźcie logi, rozkmińcie IP, przyjedźcie do mnie do domu, nikt wam nie otworzy bo mnie nie ma bla bla bla. Sranie w banie Viannka, tak się składa, że dziwnym trafem byłem na forum w momencie kiedy Ty byłaś i nagle posty sruuu pofrunęły. Wybielaj się dalej swoimi durnymi kłamstwami, Ace przy Tobie to środek brudzący. Zniknęły posty, wiadomo kto za tym stoi, a Ty pisz swoje bajki dalej, może w przyszłości uda Ci się chociaż dorównać Staszkowi Lemowi. Co z tego, że obserwowałaś partię? Mistrzowskie wytłumaczenie, nie ma co. W międzyczasie to można nawet kupę zrobić xxx razy jak masz biegunke i dalej być na stole. Sa Jo Na Ra!

Fantastico 

Wysłany: 2013-09-28, 09:55   

Vianka wystarczy już :evil:

Vianka 

Wysłany: 2013-09-28, 10:33   

przepraszam Aniu,

ale skoro wgląd do logów czynności ma tylko admin forum, a nie ma tam wzmianki o tych postach - tak jestem tego pewna, to jakbyś sie czuła czytając to z samego rana ?

dobra dla mnie koniec dyskusji. Mam nadzieję, że admini sprawdzą to o co prosiłam. Jeżeli nie sprawdzą, cóż.. może być i tak, wtedy wyjście jest tylko jedno, ale o tym na gg :)

Pyskaty

Wysłany: 2013-09-28, 11:11   

Vianka napisał/a:
Władza ? jaka władza ? opcji cytuj może użyć kazdy, niezależnie od uprawnień na forum. Ale tu Was zaskoczę, takiej opcji również nie używałam :P

1 - > Wpis Meg z terminem - > http://www.mlk.webplus.ne...-vt533.htm#3259

2 -> Wpis Vianne z terminem -> http://www.mlk.webplus.ne...upa-c-vt537.htm

No tak dziwny zbieg okoliczności, tak samo posty same wyfrunęły -- > Zarząd MLK - Ostatnia wizyta: Wczoraj 17:43 (Minut: 10), Fantastico wiadomo bo już się wypowiedziała, a Rokującego w ogóle nie było. Tak wszedł sobie typ o nicku niewidzialnym i usunął... Skończ proszę się wybielać, bo dobrze wiesz jaka jest prawda. Myślałem, że już spokój będzie po Twoich akcjach, które robił Twój domniemany BRACISZEK, ale jednak lubisz to. Zdrowia.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi