Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
_blank

Ogłoszenie 
Ważne

REGULAMIN MLK

Poprzedni temat :: Następny temat
IV Kolejka
Autor Wiadomość
Fantastico 

Wysłany: 2015-10-25, 19:24   IV Kolejka

IV kolejka (27.10.2015 - 04.11.2015)
MK - FK -> 10:0
FMW - WMP -> 12:13
NDW - MC -> 10:0
KKK -> pauza

dice 

Wysłany: 2015-10-25, 21:25   

FMW - WMP
kiedy :arrow: 02.11.2015 (poniedziałek)
gdzie :arrow: Kupin
godzina :arrow: 21:45

Vianka 

Wysłany: 2015-10-29, 13:59   

Brak odpiwiedzi ze strony fk. Ponieważ w weekend nas nie ma prosimy o ustalenie terminu na dowolny dzień w terminie kolejki byle godzina max 21:45 21:50

zilina 

Wysłany: 2015-10-29, 18:04   

Nie wiem co wy już kombinujecie MK, nie odpisujecie naszemu graczowi na GG "matiemu" , to samo robiliście na chińczyku , nie ustalaliście z nami terminu nie odpisując nam na wiadomości tylko od razu napisaliście na forum aby admin ustalił termin. to jest żałosne że nawet w grze próbujecie kombinować,
w piątek gramy Makao , a codziennie od 21 do 22 ligę FK nam pasuje gra po 22:10 , na chińczyku admin ustalił termin korzystny dla MK przez co my mieliśmy problem z zabraniem składu , MK napisało że "co ich to interesuje że fk00janek wraca do domu o 22:00 i może zagrać dopiero o 22:15" może teraz chodź jeden raz zarząd ligi da termin korzystny dla FK aby nie być stronniczym., Przecież MK ma nie tylko 5 graczy tylko więcej , możemy zagrać 4na4

zilina 

Wysłany: 2015-10-29, 18:09   

nawet scrina sfałszowali , żałosne :(

awans2015
Klan FK

Wysłany: 2015-10-29, 22:51   

Vianka napisał/a:
Brak odpiwiedzi ze strony fk. Ponieważ w weekend nas nie ma prosimy o ustalenie terminu na dowolny dzień w terminie kolejki byle godzina max 21:45 21:50

Obrazek

Witam Ja jakos dostałem odpowiedz i tez ktos od wasz w Bytomia sie miga od gry albo ustalamy termin i godzine dopasowana do KLANÓW FK I MK albo sam ustale termin z admine turnieju MLK i zagramy tak jak trzeba a nie ze robicie wszystko zeby dostac walkowera

Vianka 

Wysłany: 2015-10-30, 14:35   

zilina, tak nie jest bas tylko 5 ale max 1 osoba grajaca w kosci jest do złapania po 22 kazdy inny znika wczesniej. U was o wczesniejszych godzinach widuje ludzi na kurniku. Co do screena zapraszanm admina mlk na gg dam haslo do swojego gg celem sprawdzenia - pisalam do janka bo tylko on jest podany jako osoba odpowiedzialna za mlk...ligi wewnatrzklanowe srednio mnie obchodzą. Grajcie lige fk po 22 a miedzyklanowa wczesniej. awans2015, ja sie migam? A kto mial mi odpisacNie wczoraj po 22 co z terminem i tego nie zrobil ?

zilina 

Wysłany: 2015-10-30, 15:33   

Mk0Swacik 15666937 nie odpisywał na nasze wiadomości

Это клан МК имеет только пяти игрокам , то пожалуй несоглсный с уставом? Это пожалуй несоглсный с уставом но что ж какая страна такая власть. Считаю что этот турнир не будет уставлен после знакомства ;)

Vianka 

Wysłany: 2015-10-30, 16:49   

zilina, pisalam że mojego wspollidera nie ma aktualnie ;) wiec sie pisze o drugiego

Ps. Poprosze o tlumaczenie na polski

Zarząd_MLK

Wysłany: 2015-10-31, 08:00   

Tłumaczenie, że FK ma codziennie ligę do rozegrania pomiędzy 21 a 22 nie jest tutaj argumentem ponieważ inne klany grają TKM , TKR i swoje klanowe Ligi a mimo to dostosowują sie do wyznaczonych terminów.Wpis, iż Zarząd poszedł '' na rękę'' klanowi MK ustalając na MLCH czas rozegrania spotkania na godzinę 21.50 jest co najmniej niewłaściwy i niesłuszny. Zarząd przychylił sie do jednej i drugiej strony ponieważ zgodnie z Regulaminami MLK i MLCH to klany mają obowiązek '' dogadania się'' między sobą w kwestii dotyczącej ilości wystawionych graczy. Aby uniknąć niepotrzebnych przepychanek w tym temacie zapadła decyzja wydania zgody przez Zarząd na grę 4&4. Zarząd nie przychyla sie do prośby klanu FK o wyznaczenie terminu w niedzielę ( Święto Zmarłych) chociażby ze względu na oddanie szacunku w tym szczególnym dniu dla wszystkich Zmarłych . Poza tym wielu z nas wyjeżdża w tym dniu poza miejsce zamieszkania.Żeby Zarząd nie został posądzony o '' stronniczość'' wyznacza termin rozegrania meczu FK & MK na dzień 3 listopada 2015r godz. 21.50, pokój POLKAJNY. W przypadku braku możliwości skompletowania drużyny (5-ciu graczy) Zarząd warunkowo wyraża zgodę na grę 4&4. Wydana zgoda zostanie automatycznie cofnięta w przypadku zgłoszenia przez jeden z klanów braku kompletu graczy przy jednoczesnym udowodnieniu, iż we wskazanym pokoju jest więcej niż 4-ech uprawnionych graczy jego klanu.

zilina 

Wysłany: 2015-10-31, 16:03   

Znowu zarząd ustalił termin taki jak chciał klan MK , widać że tu o wszystkim decydują układy . Na chińczyku było to samo że zarząd ustalił taki termin jaki chciał klan MK i na kościach zrobił to samo . Termin został ustalony na życzenie klanu MK , czemu zarząd nie zgodził się na godzinę np. 20:00 tylko musiało być tak jak chciał klan MK czyli 21:50 ? bo klan MK wie że FK00Janek nie może grać od 21:00 do 22:00 i dlatego domaga się aby mecz był pomiędzy 21:00 a 22:00

zilina 

Wysłany: 2015-10-31, 16:10   

Zarząd_MLK napisał/a:
Zarząd nie przychyla sie do prośby klanu FK o wyznaczenie terminu w niedzielę ( Święto Zmarłych)

Proszę nie pisać kłamstw że my chcieliśmy takiego terminu

Vianka 

Wysłany: 2015-10-31, 18:25   

Zarząd_MLK napisał/a:
3 listopada 2015r godz. 21.50, pokój POLKAJNY. W przypadku braku możliwości skompletowania drużyny (5-ciu graczy) Zarząd warunkowo wyraża zgodę na grę 4&4. Wydana zgoda zostanie automatycznie cofnięta w przypadku zgłoszenia przez jeden z klanów braku kompletu graczy przy jednoczesnym udowodnieniu, iż we wskazanym pokoju jest więcej niż 4-ech uprawnionych graczy jego klanu.

dziękujemy za termin

W imieniu klanu MK prosze aby zarząd MLK był obecny na spotkaniu

zilina napisał/a:
Znowu zarząd ustalił termin taki jak chciał klan MK , widać że tu o wszystkim decydują układy .

układy ? jakie układy ? za ustalenie terminu z FK jestem odpowiedzialna tylko i wyłącznie ja... bo się dzielimy ze swacikiem obowiązkami. Nie przypominam sobie bym rozmawiała z kimkolwiek z zarządu na przestrzeni ostatnich 2 lat.

zilina napisał/a:
Na chińczyku było to samo że zarząd ustalił taki termin jaki chciał klan MK i na kościach zrobił to samo .

nie taki jak my chcieliśmy tylko w takich godzinach gra się ligi międzyklanowe od niemal początku ich istnienia. Są co prawda nieliczne wyjątki, ale 99% meczów odbywa się właśnie w godzinach 21:30-21:50

zilina napisał/a:
Termin został ustalony na życzenie klanu MK , czemu zarząd nie zgodził się na godzinę np. 20:00 tylko musiało być tak jak chciał klan MK czyli 21:50 ?

patrz uzasadnienie wyzej

zilina napisał/a:
bo klan MK wie że FK00Janek nie może grać od 21:00 do 22:00 i dlatego domaga się aby mecz był pomiędzy 21:00 a 22:00

gowno prawda. My każdy mecz gramy w takich godzinach nie tylko z Wami nie będziemy siedzieć do nocy bo wy o 21 macie ligę wewnątrzklanową. Nic Wam się nie stanie jak raz jej nie zagracie

zilina napisał/a:
Zarząd_MLK napisał/a:
Zarząd nie przychyla sie do prośby klanu FK o wyznaczenie terminu w niedzielę ( Święto Zmarłych)

Proszę nie pisać kłamstw że my chcieliśmy takiego terminu

doprawdy ? screen... tak jak poprzednio admin mlk może uzyskać dostęp do mojego gg celem sprawdzenia poprawności... nie mam nic do ukrycia

zilina 

Wysłany: 2015-10-31, 20:43   

Vianka napisał/a:

gowno prawda. My każdy mecz gramy w takich godzinach nie tylko z Wami nie będziemy siedzieć do nocy bo wy o 21 macie ligę wewnątrzklanową. Nic Wam się nie stanie jak raz jej nie zagracie

Widać jaki poziom reprezentujesz tym słownictwem ! i jak tu rozmawiać z ludźmi którzy używają takich słów jak na przykład w tym scrinie , czy wypada aby dziewczyna używała takich słów jak "ku... " "ch.." ?

Dopóki wam Janek nie powiedział że nie może być na kurniku od 21do 22 to wam wszystkie terminy pasowały , a jak dowiedzieliście się o tym to chcecie tylko aby gra była w tych godzinach , nie chcieliście się zgodzić na 20:00 bo za wcześno a o 22 za późno .

A to fałszowanie scrinów jest naprawdę poniżej krytyki i naprawdę bezczelne, Dajcie scriny z GG co pisaliście z Adamem i na turnieju chińczyka naszym graczom podczas gry

Fantastico 

Wysłany: 2015-10-31, 21:55   

Archiwum rozmów
30 października 2015
21:47
Mateusz b
UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

Treść wiadomości:
witam mam pytanie czy mozecie ustalic nam pojedynek w kosci czyki klan fk i MC bo mamy problem z ustaleniem terminu i prosił bym zeby było ok [xxxxx] lib ok 22 ten termin mozze byc w niedziele wiem ze wszystkich swietych ale trzeba to zagrac aa termin jest do srody
30 października 2015
21:50
Mateusz b
przepraszam z MK

Stonuj trochę Zilina z tymi oskarżeniami bo to jest wystąpienie waszego lidera Matiego o ustalenie terminu które przysłał na moje gg, więc jak widać nie bardzo wiecie o co wam tak naprawdę chodzi. :roll: Sama go zgłosiłaś jako lidera wiec w pierwszej kolejności rozliczaj jego, bo żadnej mowy nie było o godzl. 20-tej!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi