Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
_blank

Ogłoszenie 
Ważne

REGULAMIN MLK

Poprzedni temat :: Następny temat
I półfinał
Autor Wiadomość
ZiaboleQ 
kro(L)ewski

Wysłany: 2008-11-05, 16:48   I półfinał

Mecze Półfinałowe --> Mecz pierwszy
(06.11 - 13.11. 2008)

Callibra - Warrior :arrow: 12,5 : 12,5

PRO - FMW :arrow: 11:14

proturas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-07, 22:12   

PRO- FMW 11-14 Gratki FMW swietni byliscie :) - ale trzeba przyznac fakt ze sie dzielnie bronilimy bo przegrywalismy juz 0-7 w pewnym momencie :D ale to niezmienia faktu ze zwyciestwo FMW zasluzone :) gratki

Malwinka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-07, 22:34   

Brawo dla FMW. W poprzedniej edycji, zajmowali ostatnie miejsce w swojej grupie. O ile dobrze pamiętam to wszystkie mecze mieli przegrane, albo tylko jeden wygrali. :-) A teraz pełna motywacja i mają szanse spore na I miejsce.

ZiaboleQ 
kro(L)ewski

Wysłany: 2008-11-07, 22:38   

dzięki serdeczne wszystkim ;) dzięki Turas za meczyk i oby rew był równie emocjonujący ;)

Desire 
fmwdesire ;d

Wysłany: 2008-11-11, 22:22   

Callibra - Warrior -> 12,5 - 12,5 xD

słownictwo CallibraAvv - screen :P

callibra_agata
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-11, 23:08   

te słowo do nikogo nie było skierowane jak widać, porpostu tak jakby do siebie, to tak jakby bardziej do mnie niż do bziumma, bo ja z avv pisałam :P

datr_callibra
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-11, 23:20   

1.4. Za obrażanie, poniżanie zawodnika innego klanu podczas meczu między klanowego grozi dyskwalifikacja zawodnika. //oczywiście o żadnym obrażaniu nie może tutaj być mowy, bziumm nawet nie bierze udziału w rozmowie.

Powiedzmy, że Warriory dalej realizują swoją strategię wygrywania za wszelką cenę. Być może to tylko odruch obronny.

Jako ciekawostkę, jak ten wojowniczy klan nagina regulamin niech świadczy to, dlaczego spóźnili się na grę ponad 10 minut.

http://img184.imageshack....ge=winiapq2.jpg

W wyznaczonym czasie gry kolega miał rozegrane 2 gry! Nie domagam się żadnej interwencji, bo regulaminowi stało się zadość. Obłuda klanu jednak przykra. Przecież to jest właśnie złamanie zasady, by nie przyjmować gracza do klanu na konkretny mecz. :|

Desire 
fmwdesire ;d

Wysłany: 2008-11-11, 23:37   

Drogi Dawidzie.
Wiśnia zapisał się do naszego klanu w ten sam dzień po południu (dokładnie o 14:10). Miał nie grać, ale niestety kilka osób nie mogło się pojawić.. Więc w czym problem?
Owszem, spóźniliśmy się 10 minut, ale oczywiście znasz regulamin - mogliśmy spóźnić się nawet 14 minut ;)
datr_callibra napisał/a:
Powiedzmy, że Warriory dalej realizują swoją strategię wygrywania za wszelką cenę.
A to ciekawe :) widzę, że znasz nasz klan lepiej niż my sami, bo my nic nie wiemy o takiej strategii :D
datr_callibra napisał/a:
Obłuda klanu jednak przykra.
Obłuda? Zastanów się co piszesz. Przykre to jest Twoje płakanie ;)

callibra_agata
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-11, 23:41   

Asiu ja znam ten klan i wiem, że Dawid ma rację. :)

Desire 
fmwdesire ;d

Wysłany: 2008-11-11, 23:44   

Chodzi Ci o nasz klan? To się mylisz. Niestety nie znasz ;)

callibra_agata
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-11, 23:59   

Znam, bo byłam tam 8 miesięcy i wątpię żeby się coś zmieniło. Jedynie odeszły osoby, które były wtedy kiedy i ja byłam i były to fajne osoby. A w ogole za wszelką cenę ty i Bziumm chcieliscie zostac w jego lidze w 1 lidze. Chcieliście wyemilinować mnie, bo wiadomo było, że jak nie bedziesz miała 7 pkt tylko 6 to odpadniesz. Daliście sobie więc 9-9 a w statystykach nie było rozegranej gry. Złamaliscie regulamin. Więc nie mów tu, że nie dązycie do tego żeby za wszelką cenę wygrać lub zostać w najlepszej lidze.
Avv nie zwrócił się bezpośrednio do Bziumma ani do innej osoby z waszego klanu, więc za co chcecie karę? Poprostu zdenerwował się tylko. Nie mówię już o czym wy pisaliście po tem na ogóle jak poszlismy ;)

Desire 
fmwdesire ;d

Wysłany: 2008-11-12, 00:33   

Hahaha xD myślisz, że mi zależy żeby być w 1 lidze? xD lol. Z resztą to nie makao, tylko kości.
Jednak nie znasz, bo nawet nie wiesz, że te osoby nadal są w klanie ;)
Hmm, o czym pisaliśmy, bo nie pamiętam? :D

callibra_agata
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-12, 00:45   

Nie są :D nie ci, z którymi rozmawialam i nie warto o tym gadać, bo i tak decyzja należy do zarządu i oni zdecydują co i jak.

Tazuś
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-12, 08:35   

Tak odeszly fajne osoby 'Agata' nie no litosci xD Nawet nie wiesz jak ja sie ciesze ze Ciebie juz nie ma u nas w klanie ale dobra mniejsza z Tym. Dawid Tobie juz mowiłem idz do łazienki odkrec zimna wode i polej sobie zaprzeproszeniem na łeb. Wszedzie szukasz problemu a najwiekszym problem jestes Ty i Twoja milosc do kurnik.pl. I jaja to robisz Ty. np. Z mabada tak sie zachowuje szef klanu callibra brawo. Wiec prosze Cie zajmij sie soba a nie moim klanem o ktorym Ty i Agata gowno wiecie. Agata nie dziwie sie ze przyznajesz racje dawidowi bo to logiczne jestes tam w klanie bylabys w Warrior bys tu przyznawala racje wiec nie badz smieszna bo az głowa boli co Ty piszesz.

Wisnia do nas doszedł i chcielismy sie trzymac regulaminu a chłopak gral juz u nas tkm. Nie było tkk zeby mogł jakos zdobyc te partie. A regulamin to regulamin wiec sie go trzymamy. Wiec jak juz kieruj swoje 'ale' do miodzio odnosnie tego punktu regulaminu.

datr_callibra
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-12, 14:09   

Gdybyście po ludzku napisali, że zawiedli ci, którzy mieli być i że sytuacja jest wyjątkowa i nie ma kto grać, to byłaby inna rozmowa. Ale wy to uznaliście za naturalne, nie wykazując przy tym żadnej skruchy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi