Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
_blank

Ogłoszenie 
Ważne

REGULAMIN MLK

Poprzedni temat :: Następny temat
I półfinał
Autor Wiadomość
Desire 
fmwdesire ;d

Wysłany: 2008-11-12, 14:41   

Bo to jest naturalne. Czy ludzie, aby zagrać dla klanu mlk muszą przebyć wcześniej jakiś staż?

Tazuś
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-12, 15:05   

w regulaminie masz 10 i my sie go trzymamy i nie musimy Ci sie tłumaczyc zajmij sie swoim klanem. Nie wiem po czym mam wykazywac skruche dla mnie to nie jest misja zycia w przeciwienstwie do Ciebie.

callibra_agata
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-12, 15:56   

warrior_tazo napisał/a:
Agata nie dziwie sie ze przyznajesz racje dawidowi bo to logiczne jestes tam w klanie bylabys w Warrior bys tu przyznawala racje wiec nie badz smieszna bo az głowa boli co Ty piszesz.

Nawet nie wiesz jak piszę do Dawida i czasem z nim się nie zgadzam, ale w tym przypadku tak, bo avv ze mną pisał a nie z bziummem, więc do niego to nie było. Jakbym w Warrior była to bym siedziała cicho. Aha i ja też cie cieszę, że nie jestem w Warrior. W ogole niech zarząd zadecyduje, a nie my. Tylko niepotrzebnie spamujemy. To jest mój ost komentarz w tym temacie

KK
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-12, 17:19   

no coż, warriorcy chcą za wszelką cene wygrać. Brak honoru, totalne dno. No cóż, dajmy im ugrać, niech wygrają te cholerne MLK i niech się nacieszą. Kurnik.pl to ich świat, pozdro Sonsiady i Callibry :)

atsoltom
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-12, 21:51   

hmmm...
1. Nic tylko zawołać: "Skarżypyta bez kopyta!" na klan Warrior...
2. A ja dostrzegłem jeden drobniutki niuans w regulaminie... Kto zgadnie jaki? :)
3. To ma być gra czy walka na śmierć i życie? Gdybym był w zarządzie wykluczylbym Warriorów z tej edycji za psucie atmosfery.
4. Jak narazie to wlasnie Warriory sprawiają wrażenie, że jest to dla nich walka na śmierć i życie a nie gra... Nie Callibra ani nie Sonsiady.

5. A teraz dygresja do Datra... No i co? Ladnie nas mścisz w tym półfinale. Zaraz Miodzio was zdyskwalifikuje za brzydkie słowo i tyle bedzie wam z pomszczenia nas.

6. Swoja droga... szkoda mi takiego zasłużonego klanu jakim jest Callibra. Taki klan a nie dopilnował żeby klanowicze nie uzywali takich brzydkich slów... a fe!. (Z tamtego grona elytki klanów wykreślamy 3 klan po Sonsiadach i WMP, jest nim, o dziwo, Callibra :p)

KK
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-12, 22:16   

co kurnik robi z ludzmi.... N/c...

ZiaboleQ 
kro(L)ewski

Wysłany: 2008-11-13, 12:52   

z racji z tego że nie jestem u siebie to piszę dopiero teraz :) od razu na wstępie Piszę że nie konsultowałem z Miodzio tego co postanowiłem :)

Słownictwo obraźliwe jest niedopuszczalne co nie znaczy że musi się to równać z odjęciem pkt. Z racji tego, że słowo nie było zwrócone do przeciwnika nie zdecydowałem się odjąć tego pkt i przyznaniu go Warrior. Nie będę karał całego klanu za takie głupstwo. Avv dostaje ostrzeżenie. Niech to będzie nauczka, nie tylko dla niego i dla innych. Następne takie głupstewko może zostać już potraktowane ostrzej. Weźcie to do siebie i nie stwarzajcie sobie sami problemów. Nie psujmy już sobie atmosfery stwarzając kłótnie. Takie sytuacje nie sprzyjają temu.

Tak więc wynik Warrior - Callibra 12,5 do 12,5 zostaje utrzymany. O wszystkim zdecyduje czysta gra w meczu rewanżowym.

atsoltom
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-13, 17:02   

Ziaba, nie chcialbym być niegrzeczny, ale ty NIE MASZ PRAWA karać nikogo na MLK ;) W związku z tym wszystkie decyzje które podjąłeś nie mają mocy prawnej i powinny zostać anulowane. Wiesz moze o czym piszę? :) Jeśli nie to... radzę przestudiować regulamin dokladnie naprawdę, na który wszyscy się tutaj powołują ;)

Desire 
fmwdesire ;d

Wysłany: 2008-11-13, 18:04   

Dobra, już przestań. Podjął dobrą decyzję. Po prostu w drugim półfinale okaże się kto wygra :P

ZiaboleQ 
kro(L)ewski

Wysłany: 2008-11-13, 20:01   

Dokładnie wiem o czym piszesz ;) ale jeśli ktoś się zdecydował mi powierzyć tą funkcję to ze wszystkimi należnymi kompetencjami. Więc nie czepiaj się takiej rzeczy bo najpierw piszecie że ufacie w decyzje które podejmuje a teraz wychodzi całkiem co innego.

atsoltom
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-14, 22:48   

zaraz zaraz.
Nie napisałem, że nie zgadzamy się z Twoimi decyzjami.
Rozumiem, ze ktoś powierzył Ci tę funkcję. I w tej decyzji się z tym ktosiem jak najbardziej zgadzam (tak samo jak z zabraniem mojej osobie tej funkcji :p)

Przyczepiłem się tylko i wyłącznie do tego punkciku ze względu na takie ścisłe przestrzeganie przez warriorów regulaminu wobec do innych (do siebie już niekoniecznie). A jakoś nie zauważyli, że w zarządzie jest osoba nieuprawniona do pełnienia funkcji, a tej, która ma to prawo, zabiera się nawet moderację by nie mógł odpowiadać na posty w tematach zablokowanych :) No przepraszam. Ale za gapiostwo powinno się płacić karę - może anulowanie całej edycji..? Co na to Wy, warriory? Pasowałoby to Wam? No właśnie. Wszystko zależy od punktu siedzenia ;)

Bo widzisz Ziaba... Nie lubie jak ktoś robi z zabawy coś takiego jak tutaj. I powiem szczerze że zdegustowany jestem zachowaniem Warriorów.
I prosze moich wypowiedzi nie traktować jako zdania całego klanu. Jest to tylko zdanie moje, prywatnej osoby ;)

Desire 
fmwdesire ;d

Wysłany: 2008-11-15, 15:21   

atsoltom napisał/a:
Ale za gapiostwo powinno się płacić karę - może anulowanie całej edycji..? Co na to Wy, warriory? Pasowałoby to Wam?

Możecie anulować. Wisi mi to ;)

proturas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-16, 17:57   

KK napisał/a:
no coż, warriorcy chcą za wszelką cene wygrać. Brak honoru, totalne dno. No cóż, dajmy im ugrać, niech wygrają te cholerne MLK i niech się nacieszą. Kurnik.pl to ich świat, pozdro Sonsiady i Callibry :)

a pozdro dla Pro ?? :D tez sie wypisalismy z tkm wiec na pozdro zaslugujemy :P :P a tak nawiasem do calej tej sprawy to powiem tyle... umowcie sie na rewanz i niech przyjdzie ziabol obejrzec :D a pozatym co sie tak callibra czepiacie... mowicie ze niech sobie dojda do finalu i go wygraja... a niech sobie dojda... i tak z fmw przegraja :P pozdro :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi