Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
_blank

Ogłoszenie 
Ważne

REGULAMIN MLK

Poprzedni temat :: Następny temat
Gra na dwóch kontach i inne krasnoludki..
Autor Wiadomość
Fre
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-08, 21:18   Gra na dwóch kontach i inne krasnoludki..

Chciałbym w imieniu Sonsiadów i po uprzednim zezwoleniu na to, złożyć oficjalną skargę. Podczas meczu MLK pomiędzy klanami: Sonsiady i FMW doszło najpewniej do oszustwa, które zdecydowało o naszym wycofaniu się, tudzież zbojkotowaniu meczu.
5 Sonsiadów oraz 1 WDW - świadkowie pewnego zjawiska, które powszechnie na kurniku nazywamy miganiem. Było zauważalne na 4 stołach. Jako że FMW było "gospodarzem" to zidentyfikowanie osoby grającej na dwóch nickach było banalnie proste. Jesteśmy pewni, że na nickach: FmwLiban/Fmw Ziaboleq i FmwPsujka/FmwCamomille grały 2 dwie osoby. Nie trzeba dużo mysleć, że 2 osoby na 4 nickach to trochę... dziwnie. ;) Zawsze jedna osoba z tych "parek" była szara. Z w/w świadków część widziała jedna parkę, część drugą. Ja akurat widziałem obie [byłem w pokoju na dwóch nickach].
Piszę, co widziałem i co widzieli inni. Nie pozwolimy, że ktoś sobie leciał "w kostki".

Aruś

Wysłany: 2010-10-08, 22:20   

nie było mnie tam ale ze swojej strony dodam że szanuję klan FMW, mam tam dużo znajomych i mam nadzieję że wszystko zostanie wyjaśnione i przyznają się do tego co zrobili :) z tego co wiem Żabka nie ma na razie dostępu do neta więc dziwne że grał :) jeśli było tak jak pisze Fre to Liban bez zastanowienia powinien zrezygnować z admina mlk :) pozdrawiam :)

Szczeku

Wysłany: 2010-10-08, 23:08   

Oszukiści :roll:

ZiaboleQ 
kro(L)ewski

Wysłany: 2010-10-09, 00:23   

Aruś napisał/a:
Żabka nie ma na razie dostępu do neta więc dziwne że grał :)

Tak się składa, że mam dostęp do neta od czwartku. Po drugie byłem tego dnia na kompie i grałem tylko, że nie u siebie. ;) Poza tym możecie nawet nas usunąć z MLK bo i tak mi to wisi. :D Szkoda tylko, że o takich rzeczach piszą "najświętsi" z "najświętszych" ;) Tyle z mojej strony.

Ps. Jak coś na gg z wontami. :)

Karola 

Wysłany: 2010-10-09, 08:54   

hmm hahahaha a to dobre po 1 ja nie umiem grac na dwa stoly a po 2 ja gralam na ppsujce a migalam bo mnie gg molestowalo i tyle w tym temacie
aaa mozecie popatrzec jak migam na tkmie i co tez na dwa gram?
"myślta co chceta"
pozdrawiam

Egoist
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 11:41   

Ehkm, jakby nie patrząc Liban poniekąd przyznał się , zdaniami typu " ....., bo nie chcieliście grać 4v4", po czym " to możemy zagrać jeszcze raz 4v4 " [....]

Liban
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 11:48   

No i co z tego, na chwilę tamtejsza nie było 5, ale przyszedł potem co w tym dziwnego heh, a Wy już już dygacie bo nie 4 na 4, bo czas mija, a jednak przyszedł i zagrał, co w tym dziwnego.

fmwewelinka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 11:52   

"jeśli było tak jak pisze Fre to Liban bez zastanowienia powinien zrezygnować z admina mlk" - a co czychasz na posade? odezwał się święty.. ;)

to co teraz robimy polowanie na sond, kiedy im się noga wywinie.. ;) a powinie się napewno bo sami oszukują

Karola 

Wysłany: 2010-10-09, 12:03   

ale o co wam chodzi nie bylo skladu do ostatniej chwili Ziaboleq nie byl u siebie w domu zadzwonilam do niego z prosba zeby wszedl bo nie mamy jednej osoby wszedl i zagral dlatego pojawil sie w ostatniej chwili i koniec
wypraszam sobie wmawianie mi oszustwa czy ja kiedys dostalam bana z tego powodu czy kiedys oszukiwalam? nie wiec odczepcie sie
nie bede milion razy mowic ze ja nie umiem grac na kilka stolow
a Mirek nie zrezygnuje bo w niczym nie zawinil

Kata

Wysłany: 2010-10-09, 21:23   

Wy chyba nie rozumiecie, że chcieliśmy grać 4vs4... czekaliśmy kwadrans studencki na ewentualną 5 osobę ze składy FMW, jakby nie przyszła, zagralibyśmy w 4, to nic strasznego...

A co do migania to faktycznie Liban z Ziabą migali w jednakowym czasie, tak, jakby rzeczywiście jedna osoba była na dwóch kontach... My opisujemy to, co widzimy tyle.

bletka 

Wysłany: 2010-10-09, 22:36   

proewelinka napisał/a:
to co teraz robimy polowanie na sond, kiedy im się noga wywinie.. ;) a powinie się napewno bo sami oszukują

może jakieś dowodziki a nie pochopne opinie ? ;]

Szczeku

Wysłany: 2010-10-10, 01:16   

Ja oszukuje! Ja! Mam lewe kości! :D

fmwewelinka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-10, 10:03   

Spoko spoko, dowody będą ;)

Czarny
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-10, 11:37   

Nie chciało mi się w ogóle wypowiadać, ale [ciach] mnie takie [ciach] o szopenie.

Po 1 Liban

My dygaliśmy? o co Ci chłopie chodzi, chcieliśmy wam na rękę pójść i grać 4 na 4. Co do tego, że dwie osoby grały na dwóch kontach to niewiem, ale pewny jestem, że grałeś na swoim jak i ziaby. Szczerze mnie to wali dla mnie możemy nie grać mlk :P
Pierwszy raz na to polazłem w tej edycji i już taki kwas, więcej nie zagram w to ;]
Jak już tak chcecie grać to jest antymigacz ;] pozdro.
Dziwi mnie tylko twoje zachowanie Liban, bo obracasz to w jakieś chore zarzuty przeciwko nam ale spoko :)

Po 2 ProEwelinko

Nie [ciach] się w coś co Ciebie nie dotyczy, a nagonke to sobie wiesz gdzie wsadzić :)

Żenada jak czyta się jakieś zakompleksione dziecko, nawet wiem do czego pijesz :) do mlr :) no cóż nie umiecie pilnować graczy to macie.

POLOWANIE NA CZAROWNICE [ciach] :)

dziękuję, pierwszy i ostatni post mój na tym forum

do wi dze nia

Liban
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-10, 12:25   

Opanuj się człowieku, bo takim wyrażaniem pogrążasz siebie, zachowujesz się jak typowy "wenecki ...". Wyrażaj się jak przystoi na Twój wiek, nikomu tym nie zaimponujesz :/. Wreszcie pokazałeś swoje prawdziwe oblicze ech...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi